Wypadek na A1. Wjechał BMW na czołówkę z mercedesem. Troje rannych

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Wypadek na A1. Wjechał BMW na czołówkę z mercedesem. Troje rannych

2021-09-20 10:05

Trzy osoby jadące osobowym mercedesem trafiły do szpitali, po tym jak kierujący bmw doprowadził do czołowego zderzenia na remontowanym odcinku autostrady A1.

Wypadek na A1 miał miejsce niedaleko Kamieńska (pow. radomszczański) w nocy 17 września 2021 roku. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 31-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Łodzi, na zwężeniu drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Katowic mercedesem. Na pomoc pośpieszyli inni kierowcy, a także wezwali służby. Zarówno 63-leni kierujący mercedesem, jak i dwie pasażerki tego auta, wymagali hospitalizacji. Natomiast mieszkańcy województwa śląskiego z bmw nie potrzebowali pomocy medycznej. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

19-latek po A4 zasuwał prawie 230 km/h

O podwójnym pechu może jednak mówić 63-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, kierujący mercedesem. Mundurowi w czasie sprawdzania danych w systemach policyjnych ustalili, że mężczyzna ten ma zatrzymane prawo jazdy ze względu na przekroczony limit 24 punktów karnych.

Wypadek na A1. Wjechał BMW na czołówkę z mercedesem. Troje rannych

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Na czas prowadzenia działań ratowniczych droga była zablokowana.

Policjanci przypominają, że nadal trwają prace remontowe na radomszczańskim odcinku autostrady A1. - Prosimy o szeroko rozumianą ostrożność oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy też, aby zwracać szczególną uwagę na aktualne oznakowanie poziome i pionowe - apeluje policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE