Wjechał w motocyklistę, drugi nie zdążył wyhamować. Okropne!

2021-08-04 8:34
Lipie. Wjechał w motocyklistę, drugi nie zdążył wyhamować
Autor: Policja Pajęczno

Pajęczańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Lipie, w gminie Kiełczygłów. W zdarzeniu udział brały dwa motocykle oraz osobowy mercedes. Obaj motocykliści trafili do szpitala.

Wypadek w miejscowości Lipie miał miejsce 31 lipca przed godziną 19. Jak podaje policja, kierujący osobowym mercedesem 39-letni mieszkaniec Radomska, na skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi marki NSU, którym kierował 56-letni mieszkaniec powiatu Kłobuck. "W wyniku zderzenia motocyklista przewrócił się na jezdnię, a jadący za nim drugi motocykl, którym kierował 52-letni mieszkaniec Działoszyna najechał na niego" - opisuje pajęczańska policja. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Motocykliści z ogólnymi obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala, po jednego z nich przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak podają służby, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TEŻ: Śmierć na K-42 pod Radomskiem. Potworne zderzenie busa z osobówką

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

Pajęczańscy mundurowi wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE