Łódzkie: utrudnienia na A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem [28 kwietnia]

Łódzkie: utrudnienia na A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem [28 kwietnia]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography

Jeszcze dziś (28 kwietnia), na odcinku autostrady A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem kierowcy powinni spodziewać się utrudnień. Trwają tam prace związane z naprawą nawierzchni. Na remontowanym fragmencie trasy będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Prace naprawcze na A1 prowadzone są na dwukilometrowym odcinku trasy w okolicach Dąbrowy i Michałowa - od 371. do 373. kilometra. Jak informuje rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski, w miejscach prowadzonych robót, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy kierowany ręcznie przez pracowników wykonawcy.

W tych samochodach lepiej nie mieć wypadku | ESKA XD - Prosto z salonu #21

Według informacji podanych przez PAP, wykonawca przewiduje, że zatrzymania ruchu nie powinny być dłuższe niż kilkanaście minut. Prace będą prowadzone w godzinach 8-16.

Naprawiany odcinek można ominąć, jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 na odcinku Piotrków Trybunalski – Kamieńsk. Drogowcy apelują do kierowców o ostrożność i cierpliwość, a także o bezwzględne stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE