Piotrków Trybunalski: Wielkie malowanie na autostradzie A1. Będą utrudnienia!

2020-08-05 17:14 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Piotrków Trybunalski: Wielkie malowanie na autostradzie A1. Będą utrudnienia!
Autor: Budimex S.A. Piotrków Trybunalski: Wielkie malowanie na autostradzie A1. Będą utrudnienia!

W czwartek 6 sierpnia przez cały dzień kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia na budowanej autostradzie A1. Chodzi o odcinek na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Wykonawca robót w kilku miejscach będzie odnawiał oznakowanie poziome na dwóch fragmentach. Sprawdź szczegóły!

Nie mają łatwego życia kierowcy korzystający z budowanego odcinka autostrady A1 w Łódzkiem. Co rusz GDDKiA informuje o utrudnieniach. Po nocnych wstrzymaniach ruchu w nocy z wtorku na środę (z 4 na 5 sierpnia), teraz prace będą prowadzone na tymczasowym rondzie na węźle Piotrków Trybunalski Południe i na odcinku między węzłami: Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK 74j) i Piotrków Trybunalski Zachód.

- W pierwszym przypadku odnawiane będzie oznakowanie poziome na wlotach ronda i wówczas dojeżdżający z danego kierunku muszą liczyć się z przymusowym postojem. Należy jednak zaznaczyć, że po rondzie jazda będzie się odbywała bez ograniczeń. Drugie miejsce to odcinek między węzłami i tam będzie odnawiana linia przerywana, na odcinku około kilometra. W tym przypadku będą wprowadzone dodatkowe ograniczenia prędkości – wyjaśnia Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

Prace będą prowadzone w godzinach 7.00 – 19.00.

Grupa Speed i kolejni nieodpowiedzialni kierowcy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.