Radomsko: Zdenerwował się i kopnął samochód. Grozi mu ponad siedem lat więzienia

2021-04-13 17:38 Bartosz Wojsa
Radomsko: Zdenerwował się i kopnął samochód. Grozi mu wieloletnie więzienie
Autor: KPP Radomsko Radomsko: Zdenerwował się i kopnął samochód. Grozi mu wieloletnie więzienie

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu. Mężczyzna kopnął w samochód, bo - jak twierdził - przejechało zbyt blisko niego. Za takie zachowanie 33-letniemu radomszczaninowi, jak przekazują mundurowi, grozi teraz kara nawet do 7 lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Do uszkodzenia mienia doszło 31 marca 2021 roku na jednej ze stacji paliw w Radomsku. - Z relacji pokrzywdzonego wynika, że kiedy wyjeżdżał ze stacji do jego auta podbiegł jakiś mężczyzna i kopnął w bok toyoty. Straty oszacowano na 1500 złotych. 12 kwietnia 2021 roku działania policjantów doprowadziły do zatrzymania 33-letniego mężczyzny. Podczas rozmowy ze śledczymi stwierdził on, że kierowca toyoty go zdenerwował, ponieważ przejechał zbyt blisko niego. Ponadto był pijany i dlatego nie kontrolował swojego zachowania - relacjonują mundurowi. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do uszkodzenia mienia. 33-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy, a co się z tym wiąże, sąd może - jak przekazują policjanci - skazać go nawet na 7 lat i sześć miesięcy pozbawienia wolności.

Brutalny atak na ratownika medycznego we Włocławku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE