Rusiec: Śmiertelny wypadek na DK74. Koszmar na trasie Wieluń-Bełchatów [FOTO]

2021-06-01 19:27
Rusiec: Śmiertelny wypadek na DK74. Koszmar na trasie Wieluń-Bełchatów
Autor: Policja /KWP Łódź

Rusiec (pow. bełchatowski) w woj. łódzkim. Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 74. Na trasie Wieluń-Bełchatów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Droga została zablokowana na kilka godzin po tragedii. Policja wyznaczyła objazdy lokalnymi drogami. Jak i dlaczego doszło do śmiertelnego wypadku na DK74? To był prawdziwy koszmar, a jego okoliczności będzie teraz wyjaśniała policja i prokuratura.

Jedna osoba zginęła, a trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło we wtorek na drodze krajowej nr 74 w Łódzkiem. W miejscowości Rusiec zderzyły się dwa samochody osobowe i TIR. Po tragedii droga została zablokowana na kilka godzin. Według szacunków GDDKiA utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.00, ale nie da się określić dokładnej godziny ich usunięcia. Po koszmarnym wypadku na trasie Wieluń-Bełchatów kierowcy zostali skierowani na objazdy drogami lokalnymi. Co tam się stało? Jak i dlaczego doszło do śmiertelnego wypadku na DK 74 w miejscowości Rusiec?

Zobacz też: Śmiertelny wypadek w Konopnicy. Rowerzysta zmieciony z drogi przez peugeota

Jak przekazał Polskiej Agencji Prasowej Marcin Jackowski z Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło przed godz. 18.00 na 47. kilometrze DK74 na odcinku Wieluń-Bełchatów. W miejscowości Rusiec w pow. bełchatowskim zderzyły się dwa samochody osobowe i TIR. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a trzy zostały ranne.

Przyczyny wypadku wyjaśnia na miejscu policja. Po godz. 18.00 służby drogowe informowały, że trasa jest zablokowana w obu kierunkach. Policja kieruje ruch na lokalne objazdy. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać wiele godzin, nawet do 21.00.

Super Raport 01.06 (Goście: Jan Maria Jackowski - Senator, PiS oraz Krzysztof Bosak - Konfederacja), Sedno Sprawy: Błażej Spychalski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE