Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów

i

Autor: PGE Skra Bełchatów

Święto fanów siatkówki w Bełchatowie. Na co mogą liczyć miłośnicy Skry? [AUDIO]

2019-10-22 13:42

Fani siatkówki - i to nie tylko z Bełchatowa - czekają na ten wieczór z niecierpliwością. Rokrocznie drużyna czarno – żółtych, inaugurując kolejny sezon rozgrywek w PlusLidze spotyka się z miłośnikami siatkówki. W najbliższy piątek odbędzie się IX Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. Zaplanowano szereg atrakcji od siatkarskiego show, po muzyczne występy na oficjalnej prezentacji drużyny kończąc.

Impreza ruszy o godzinie 16-tej, kwadrans później odbędzie się konferencja prasowa z udziałem działaczy i zawodników PGE Skry Bełchatów. Później na siatkarskim show zaplanowano atrakcje dla małych i starszych kibiców, ich zwieńczeniem ma być godzinny koncert Smolastego.

Punktualnie o 19.00 ma ruszyć prezentacja drużyn PGE Skry Bełchatów.

- Po występie naszej, muzycznej gwiazdy przyjdzie czas na prezentację drużyn młodzieżowych i drugiego zespołu PGE Skry. Następnie na scenie pojawi się pierwsza drużyna, która w przyszłym sezonie będzie walczyła o złoto mistrzostw Polski: na czele z Karolem Kłosem, Arturem Szalpukiem, Kubą Kochanowskim czy Mariuszem Wlazłym - informują organizatorzy z PGE Skry Bełchatów.

IX Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry to doskonała szansa, by poznać nowych zawodników i osoby ze sztabu, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z graczami i wziąć od nich autografy – to będzie możliwe, kiedy żółto – czarni zejdą ze sceny.

Wstęp na zlot jest darmowy! Poniżej harmonogram wydarzenia:

16:00 – 16:15 - Oficjalne rozpoczęcie IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów

16:15 – 16:30 - Konferencja prasowa inaugurująca sezon 2019/2020

16:30 – 18:00 - Siatkarskie show (atrakcje dla kibiców i najmłodszych)

18:00 – 19:00 - Koncert Gwiazdy Wieczoru - Smolastego

19:00 – 19:30 - Prezentacja drużyn młodzieżowych i drugiego zespołu PGE Skry

19:30 – 20:30 - Prezentacja PGE Skry Bełchatów

20:30 – 21:00 - Autografy i zdjęcia z drużyną

Nina Rechenek z PGE Skry Bełchatów o IX Ogólnopolskmi Zlocie Kibiców. Posłuchaj materiału Rafała Różyckiego:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany