Tragedia w Elektrowni Bełchatów. 32-latek spadł z dużej wysokości

i

Autor: Flickr - Fotopolska.eu / CC BY-SA 2.0 / wikipedia.org Tragedia w Elektrowni Bełchatów. 32-latek spadł z dużej wysokości

Jak to się stało?

Tragedia w Elektrowni Bełchatów. 32-latek spadł z dużej wysokości

2022-11-15 14:32

Nie żyje 32-letni pracownik zewnętrznej firmy wykonującej prace na terenie Elektrowni Bełchatów. Mężczyzna zginął po upadku z dużej wysokości. Trwa ustalanie okoliczności tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 listopada, około godz. 9:30. Mężczyzna spadł z dużej wysokości. Niestety nie przeżył upadku.

Jak przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzeczniczka bełchatowskiej policji nadkom. Iwona Kaszewska, 32-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, który był pracownikiem jednej z firm wykonującej prace na terenie Elektrowni Bełchatów, podczas robót na metalowej konstrukcji, spadł z wysokości około 20 metrów.

- Niestety, pomimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować- informuje policjantka.

Okoliczności i przebieg tragicznego w skutkach zdarzenia są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury. Dodatkowo w elektrowni został powołany wewnętrzny zespół, który we współpracy z pracodawcą poszkodowanego ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Elektrownia rozwiązuje umowy z mieszkańcami Opola. Co dalej?