Śmierć na drodze

37-latek wjechał na czołówkę, nie żyje. W szpitalu dwoje dzieci. Tragiczny wypadek w Kole

Tragiczny wypadek pomiędzy Kołęm a Piotrkowem Trybunalskim. W sobotę (30.07.2022 r.) doszło tam do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Zginął 37-letni mężczyzna. Do szpitala trafiło dwoje 9-letnich dzieci. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Koło. Śmiertelny wypadek pod Piotrkowem Trybunalskim. Nie żyje 37-letni mężczyzna

Wypadek w Kole (pow. piotrkowski) miał miejsce w sobotę (30.07) kilka minut przed godziną 18:00. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący citroenem 37-letni mężczyzna, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z hyundaiem kierowanym przez 24-letnią kobietę. Jak podaje kom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a dwoje dzieci w wieku 9 lat, które były pasażerami jego samochodu, trafiło do szpitala. Pod opiekę medyków trafiła również kierująca hyundaiem. Ich dokładny stan zdrowia nie jest znany.

Jak podaje PAP, na miejscu zdarzenia interweniowały m.in. cztery jednostki straży pożarnej. Czynności służb nadal trwają. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać policja.

PRZECZYTAJ: W Łodzi zawyją syreny. Miasto apeluje do Ukraińców

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Pirat drogowy za kierownicą tira. Gigantyczny mandat dla Serba
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany