Uwaga! Utrudnienia na A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem

Uwaga! Utrudnienia na A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem
Autor: pixabay.com, CC0 fot. markusspiske

Uwaga, kierowcy! Dziś (21.04) i w czwartek (25.04) na budowanym odcinku autostrady A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem napotkacie na utrudnienia. Na 369. kilometrze trwa naprawa nawierzchni. Na remontowanym fragmencie trasy, w godzinach od 8 do 16, obowiązuje ruch wahadłowy.

Jak podaje PAP, prace na autostradzie A1 prowadzone są w okolicach Napoleonowa, na 369. kilometrze drogi. Naprawa nawierzchni będzie odbywać się w godzinach 8:00 - 16:00. Utrudnienia potrwają do czwartku, 22 kwietnia. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w tym czasie sterowany ręcznie ruch będzie się odbywał wahadłowo, w czasie jednorazowo nie dłuższym niż kwadrans.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie

Jak czytamy, naprawiany odcinek można ominąć, jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 na odcinku Piotrków Trybunalski – Kamieńsk. Drogowcy apelują do kierowców o ostrożność i cierpliwość, a także o bezwzględne stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE