Wypadek pod Wieluniem. Poważne utrudnienia na DK45

Wypadek zdjęcie poglądowe
Autor: materiały policji Kujawsko-Pomorskie: Poważny wypadek na DK nr 62 w gminie Włocławek! Trzy osoby ranne / Zdjęcie ilustracyjne

Jedna osoba została ranna w wypadku, do jakiego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 45 w Łódzkiem. Jak informuje PAP, w miejscowości Kadłub zderzyły się dwa samochody osobowe. W miejscu, w którym doszło do wypadku, droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Jak poinformował PAP Jacek Plisiecki z Punktu Informacji Drogowej w Łodzi wypadek miał miejsce na 166. kilometrze trasy między Praszka – Wieluń. Kilka minut przed godz. 17 w miejscowości Kadłub zderzyły się dwa samochody osobowe.

W wyniku wypadku jedna osoba została ranna.

Trasa w miejscu zdarzenia jest zablokowana, nie ma informacji o objazdach. Według drogowców utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 19:00.

Zobacz też: Oto finał groźnego wypadku w m. Łuszczanowice. Co tam się stało? [FOTO]

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE