14-latka wyszła z domu i zniknęła bez śladu! Co się stało z Julią?

i

Autor: BCZK.pl/se

Policja prosi o pomoc

Bydgoszcz. 14-latka wyszła z domu i zniknęła bez śladu! Co się stało z Julią?

2023-07-10 7:31

Kolejne zaginięcie na terenie Bydgoszczy! Policjanci prowadzą poszukiwania Julii Wieczorek. Jak informują mundurowi, 14-latka wyszła z domu 7 lipca i do tej pory nie wróciła. Rodzice nastolatki proszą o pomoc w jej odnalezieniu!

Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Julii Wieczorek, która 7 lipca 2023 r. około godziny 13:00 oddaliła się z miejsca zamieszkania przy ul. Powstańców Wlkp. w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis:

  • wzrost 170 cm,
  • waga 45 kg,
  • włosy czarne do pasa.

W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w czerwoną bluzę z kapturem, czarne spodnie jeansowe. Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

14-latka wyszła z domu i zniknęła bez śladu! Co się stało z Julią?

i

Autor: BCZK

Wyszedł z domu kilka dni temu bez wieści. Trwają poszukiwania Kolina Gereta

Przypominamy, że nadal trwają poszukiwania innego nastolatka. Bydgoska policja poszukuje Kolina Gereta zamieszkałego w Osielsku, który 3 lipca 2023 r. oddalił się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał bezpośredniego kontaktu z rodziną. Szczegóły podajemy w tekście TUTAJ.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!