76-latka z Bydgoszczy wyszła na grzyby i nie wróciła! Nieprzytomną kobietę znaleziono w lesie

i

Autor: archiwum policji 76-latka z Bydgoszczy wyszła na grzyby i nie wróciła! Nieprzytomną kobietę znaleziono w lesie

Dramat!

76-latka z Bydgoszczy wyszła na grzyby i nie wróciła! Kobietę znaleziono nieprzytomną w lesie

2022-10-07 15:34

Grzybobranie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i aktywny wypoczynek na łonie natury. Ostatnie godziny pokazują jednak, że wybierając się tam w pojedynkę, grzybiarze przeceniają swoje możliwości. O dużym szczęściu może mówić 76-latka z Bydgoszczy, która wyprawę do lasu prawie przypłaciła życiem!

76-latka z Bydgoszczy wyszła na grzyby i nie wróciła! Nieprzytomną kobietę znaleziono w lesie

W środę (5 października) swoje siły przeceniła 76-letnia bydgoszczanka, która wybrała się na grzyby około godziny 13:00. Policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonego syna tuż po północy (6 października). - Z informacji od rodziny wynikało, że ulubionym miejscem zbierania przez nią grzybów są lasy w rejonie bydgoskiego osiedla Jachcice. Natychmiast ruszyły poszukiwania kobiety - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy. W ten rejon zostali skierowani policjanci zarówno ze Śródmieścia jak i z Błonia, a także przewodnik z psem służbowym.

Tuż po godzinie 4:00 policjanci znaleźli nieprzytomną 76-latkę w lesie przy ul. Partyzantów i udzielili jej pomocy oraz wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Na szczęście poszukiwania skończyły się dla niej szczęśliwie i seniorka trafiła pod opiekę lekarzy. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Czy warto jeść grzyby?
Nasi Partnerzy polecają