Tragiczny wypadek. Śmiertelne potrącenie pieszej koło Zamościa [1.02.2023]

i

Autor: policja/zdjęcie ilustracyjne Tragiczny wypadek. Śmiertelne potrącenie pieszej koło Zamościa [1.02.2023]

Reanimacja nic nie dała!

86-latek nagle wbiegł pod koła rozpędzonej osobówki! Tragiczne potrącenie pod Mogilnem

2023-02-20 14:52

Mogileńscy policjanci wyjaśniają przyczyny śmiertelnego potrącenia 86-letniego pieszego, który zginął na drodze w miejscowości Gębice. Niestety, to już kolejny od początku roku taki tragiczny wypadek w naszym powiecie. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (17 lutego) o godzinie 19:26 na drodze w miejscowości Gębice. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, 42-letnia kierująca Fordem S-MAX potrąciła mężczyznę, który nagle wbiegł pod pojazd z lewej strony.

- Niestety, 86-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego mimo prowadzonej reanimacji zmarł. Mężczyzna nie miał na odzieży elementów odblaskowych. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca fordem była trzeźwa. Funkcjonariusze wykonali na miejscu oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody związane z wypadkiem oraz przesłuchali świadków. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z mogileńskiej komendy - wyjaśnia nam rzecznik mogileńskiej jednostki.

To już kolejne od początku roku takie śmiertelne potrącenie pieszego w naszym powiecie. Policja ponownie apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Joe Biden w Kijowie! Niespodziewana wizyta prezydenta USA na Ukrainie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany