Atak na taksówkarza w Szubinie! Mężczyźnie grożono bronią?! Wstrząsające szczegóły

i

Autor: KPP w Nakle nad Notecią Atak na taksówkarza w Szubinie! Mężczyźnie grożono bronią?! Wstrząsające szczegóły

Atak na taksówkarza w Szubinie! Mężczyźnie grożono bronią?! Wstrząsające szczegóły

2022-12-03 12:51

Prawdziwe chwile grozy przeżył ostatnio jeden z taksówkarzy, który realizował kurs w Szubinie, niedaleko Bydgoszczy. Mężczyzna został zaatakowany przez swojego pasażera oraz okradziony. Jak ujawnia nakielska policja, napastnik groził taksówkarzowi oraz go okradł!

Atak na taksówkarza w Szubinie! Mężczyźnie grożono bronią?! Wstrząsające szczegóły

Zgłoszenie o rozboju szubińska policja otrzymała we wtorek (29 listopada) wieczorem. - Do zdarzenia doszło na terenie jednej z wsi, a pokrzywdzonym był taksówkarz, który realizował kurs zamówiony przez sprawcę. Kiedy dojechali do celu, 34-latek zamiast zapłacić za usługę, zagroził pokrzywdzonemu przedmiotem przypominającym broń, ukradł mu sporą kwotę pieniędzy i uciekł - wyjaśnia rzecznik KPP w Nakle nad Notecią.

Zobacz: Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Sadkach! 23-letni kierowca zasłabł za kółkiem

Mundurowi wytypowali podejrzanego i został on zatrzymany już po niespełna dwóch godzinach, w pustostanie na terenie miejscowości. Stamtąd trafił do policyjnego aresztu. - W czwartek, 1 grudnia czynności z podejrzanym wykonywał prokurator. 34-latek usłyszał zarzuty, a do sądu został skierowany wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego. Decyzje zapadły jeszcze tego samego dnia i zatrzymanego  aresztowano na 3 miesiące - dodaje rzecznik.

Za kwalifikowaną postać rozboju grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 12 lat.

Sonda
Czy spotkaliście się kiedyś z brutalnością policji?
Sanocki dziennikarz Marek Pomykała zginął z rąk policjanta Tadeusza P?