Bezpłatne rowery wodne wracają na tor regatowy w Brdyujściu! Od kiedy można je wypożyczać?

2021-06-11 14:19 Anna Gołata
Bezpłatne rowery wodne wracają na tor regatowy w Brdyujściu! Od kiedy można je wypożyczać?
Autor: UM w Bydgoszczy Bezpłatne rowery wodne wracają na tor regatowy w Brdyujściu! Od kiedy można je wypożyczać?

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią ponownie otwiera się wypożyczalnia na Torze Regatowym w Brdyujściu. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć sprzęt wodny. Od kiedy? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej!

Bezpłatna wypożyczalnia rowerów wodnych na torze regatowym Brdyujście otwarta została kilka lat temu. - Do tego celu zakupiono ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego zarówno sprzęt wodny jak i pomost. W ubiegłym roku z powodu pandemii Covid-19 wypożyczalnia była zamknięta. Teraz wracamy do atrakcji, która dotąd cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy - wyjaśnia urząd miasta.

Zobacz: Białe Błota: Ogołocili klomb z pięknych pelargonii! "To musieli być fachowcy"

Do dyspozycji mieszkańców jest 6 klasycznych rowerów wodnych, 1 rower z silnikiem spalinowym oraz 1 łódź motorowa. Wypożyczenie jest nieodpłatne. Wystarczy podać swoje dane i zaakceptować regulamin.

Każdej osobie wydajemy kamizelkę asekuracyjną - standardowe kamizelki w rozmiarach od 30 kg w górę dostępne na miejscu. W specjalistyczne zabezpieczenia należy wyposażyć się osobiście.

Wypożyczalnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 oraz w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00.

UWAGA! Wypożyczalnia będzie zamknięta w weekendy, w których na torze regatowym odbywają się zawody sportowe (19-20 czerwca, 6-8 sierpnia, 11-12 września, 25-29 września).

Przypominamy, że od maja czynna jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego w Przystani Bydgoszcz. Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku od 15:00 do 19:00 oraz w weekend od 10:00 do 19:00. Cennik znajduje się TUTAJ. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE