Myślęcinek

i

Autor: LPKiW Myślęcinek Myślęcinek

Brawo! Myślęcinek został jednym z najlepszych produktów turystycznych w regionie!

2019-10-18 8:58

Sukces największego parku miejskiego w Polsce. Myślęcinek jest jednym z najlepszych produktów turystycznych w regionie. Bydgoszczanie mają powód do dumy, bo teraz park będzie walczył w etapie ogólnopolskim. Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna.

Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku doceniony! W środę został jednym z laureatów regionalnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystycznych.

- Sama nominacja była dla nas ogromnym sukcesem. Można powiedzieć, że jesteśmy dopiero na początku drogi wychodzenia z informacją, że Myślęcinek jest największym parkiem miejskim w Polsce. Ta nominacja daje nam motywację i sygnał, że można się nami chwalić na arenie ogólnopolskiej - mówi Sandra Tyczyno z Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Rozstrzygnięcie konkursu 28 listopada w Warszawie.​

Leśny Park Kultury i Wypoczynku- Myślęcinek to kompleks rekreacyjny, który zajmuje powierzchnię 830 ha, z czego blisko 500 ha to tereny leśne, nawet z stuletnimi okazami drzew liściastych!

Jest to największa spośród zielonych atrakcji turystycznych Bydgoszczy - obszar o szczególnych walorach przyrodniczych, rekreacyjno-sportowych, a także dydaktycznych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany