Bydgoski Bieg Urodzinowy – zapisz się już dziś

2020-02-15 7:00 EIB
Bydgoski Bieg Urodzinowy – zapisz się już dziś
Autor: UM Bydgoszcz Bydgoski Bieg Urodzinowy – zapisz się już dziś

Już za dwa miesiące emocjonująca sportowa rywalizacja – szósta edycja Bydgoskiego Biegu Urodzinowego. Na to biegowe wydarzenie zapisało się już 500 osób! 19 kwietnia zapraszamy na symboliczne rozpoczęcie sezonu biegowego w Bydgoszczy!

Już od kilku lat w kwietniu biegacze wyruszają na ulice, aby na sportowo uczcić nadanie Bydgoszczy praw miejskich. Impreza jest skierowana przede wszystkim do początkujących zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją biegową przygodę. Stąd umiarkowany dystans, symboliczne koszty wpisowego i przejrzysta formuła rywalizacji. Na tegoroczną edycję zawodów zapisało się już 500 osób. Na kolejnych zawodników czeka jeszcze 1,5 tys. pakietów startowych. Wszyscy, którzy zapiszą się do końca lutego mają możliwość zarezerwowania konkretnego rozmiaru koszulki. Później rozmiary zostaną przydzielone zgodnie z systemem magazynowym. Impreza startuje w niedzielę 19 kwietnia 2020 r. Na pięciokilometrową trasę ruszymy o godz. 15.00. Biegowy szlak będzie identyczny, jak przed rokiem. Start i meta zawodów na Moście Staromiejskim.

ZOBACZ: Te słowa wyszły już z użytku. Znasz je wszystkie? Zapraszamy do quizu!

Dystans to 5-kilometrowa trasa prowadząca przez ścisłe centrum Bydgoszczy.

Można spodziewać się zróżnicowanej nawierzchni, schodów, zakrętów i przewężeń. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową koszulkę i medal oraz energetyczny poczęstunek. Koszt pakietu: 30 zł.
W biegu może wziąć udział każdy niezależnie od wieku, przygotowania fizycznego czy umiejętności – na chętnych czeka rekordowa liczba pakietów startowych. W tym roku w biegu urodzinowym może wziąć udział 2 tysiące uczestników! Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania.

Zapisy na Bydgoski Bieg Urodzinowy TUTAJ.

PRZECZYTAJ: 500 plus Bydgoszcz. Sprawdź kiedy będą wypłaty świadczeń 500 plus w 2020 roku w Bydgoszczy