Bydgoszcz: Jadowity wąż w skrzynce z bananami? Prawda zszokowała wszystkich

2021-07-27 13:41
Bydgoszcz: Jadowity wąż w skrzynce z bananami? Szokująca prawda
Autor: pixabay.com Bydgoszcz: Jadowity wąż w skrzynce z bananami? Szokująca prawda

W Krakowie był lagun, a w Bydgoszczy mamy kobrę. Według ustaleń Metropolii Bydgoskiej, wczoraj (26 lipca) służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, dotyczące jadowitego węża, który miał znajdować się w jednej ze skrzynek z bananami. Wysłani na miejsce specjaliści szybko odkryli, że mają do czynienia z... plastikową zabawką.

Bydgoszcz: Wąż w bananach? Na nogi postawiono wszystkie służby!

Tego w Bydgoszczy jeszcze nie było! Jak informuje Metropolia Bydgoska, w poniedziałkowe przedpołudnie pracownicy Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymali nietypowe zgłoszenie z marketu w Fordonie. Jak się okazało, jeden z pracowników w dostawie owoców zauważył węża. I to nie byle jakiego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jest to kobra.

Zobacz: Z Fordonu do Myślęcinka dojedziemy bez przesiadek! Od kiedy?

Służby potraktowały sprawę bardzo poważnie i wysłały na miejsce weterynarzy, którzy byli zaopatrzeni w specjalistyczny sprzęt i odzież ochronną. Na miejscu okazało się, że śmiercionośny wąż, to... plastikowa zabawka!

Według ustaleń lokalnego portalu, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w tym roku przyjęło dziewięć zgłoszeń dotyczących gadów – dotyczyły one jednak gatunków rodzimych. Siedem sytuacji, to interwencje związane z wężami: zaskrońcami i żmijami zygzakowatymi a dwie – z jaszczurkami.

We wrocławskim zoo urodziły się bantengi jawajskie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE