Z Fordonu do Myślęcinka dojedziemy bez przesiadek! Od kiedy?

2021-07-31 12:10
Z Fordonu do Myślęcinka dojedziemy bez przesiadek! Od kiedy?
Autor: ZDMiKP Bydgoszcz Z Fordonu do Myślęcinka dojedziemy bez przesiadek! Od kiedy?

Uwaga bydgoszczanie! Już za kilka dni większość kursów linii nr 82 wydłużona zostanie do pętli Las Gdański. W ten sposób powstanie kolejne bezpośrednie połączenie Fordonu z Myślęcinkiem. Od kiedy zaczną obowiązywać zmiany? Znamy szczegóły!

Z Fordonu do Myślęcinka dojedziemy bez przesiadek! Od kiedy?

Kursy linii nr 82 wydłużone zostaną od niedzieli (1 sierpnia). Autobusy pojadą od pętli Zamczysko ulicami Zamczysko, Gdańską do pętli Las Gdański. Będą poruszać się na ul. Gdańskiej nowymi buspasami. W ten sposób w okresie wakacyjnym powstanie dodatkowe bezpośrednie połączenie Fordonu z Myślęcinkiem. Autobusy kursować będą co około 40 minut.

Zobacz: Gdzie nad wodę w Bydgoszczy i regionie? Otwarte kąpieliska. Zobacz, gdzie możesz się wykąpać!

W 2016 roku wraz z otwarciem torowiska do Fordonu powstała nowa linia tramwajowa nr 10 łącząca fordońską pętlę Niepodległości z Lasem Gdańskim. W weekendy tramwaje tej linii kursują co pół godziny. Rozkłady jazdy dostępne są na stronie ZDMIKP.

Zamordował ciocię i pochował ją w jej domku letniskowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE