Gdzie nad wodę w Bydgoszczy i regionie? Otwarte kąpieliska. Zobacz, gdzie możesz się wykąpać!

2021-07-26 11:09
Gdzie nad wodę w Bydgoszczy i regionie? Otwarte kąpieliska. Zobacz, gdzie możesz się wykąpać!
Autor: pixabay.com Gdzie nad wodę w Bydgoszczy i regionie? Otwarte kąpieliska. Zobacz, gdzie możesz się wykąpać!

Lato nas w tym roku rozpieszcza! Upał i słoneczna pogoda zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Część z nas wybiera plażowanie i odpoczynek nad wodą. Chcecie wybrać się nad jedno z okolicznych jezior? Przedstawiamy pięć najbardziej popularnych w okolicy Bydgoszczy. 

W wakacje wiele osób zastanawia się, gdzie można ochłodzić się w letnie, upalne dni. Bydgoszczanie chętnie korzystają z uroków pobliskich kąpielisk. Tych w Kujawsko-Pomorskiem zdecydowanie nie brakuje. Znajdziemy tu malownicze jeziora, które doskonale komponujące się z pięknymi lasami.

Zobacz: Tanie samochody, meble i sprzęt od wojska. To wyprzedaje Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Kąpieliska i jeziora lubiane przez bydgoszczan

Niektóre z tych jezior bydgoszczanie upodobali sobie szczególnie, nie tylko ze względu na czystą wodę czy działające tam kąpieliska, ale przede wszystkim ze względu na piękny krajobraz, jaki mogą podziwiać podczas odpoczynku. Na naszej liście znajdziecie jeziora, które zlokalizowane są bardzo blisko naszego miasta.

Babcia powstaniec jest dla mnie jedynym autorytetem. Wnuk wspomina ukochaną babcię walczącą w Powstaniu Warszawskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE