Tanie samochody, meble i sprzęt od wojska. To wyprzedaje Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

2021-07-20 14:57
Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy wyprzedaje sprzęt wojskowy. Zobacz, co można kupić od wojska!
Autor: amw.com.pl Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy wyprzedaje sprzęt wojskowy. Zobacz, co i za ile można kupić od wojska!

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt wojskowy. Miłośnicy militariów już zacierają ręce. Trzeba się spieszyć - do końca przetargu nie zostało już dużo czasu. Do kupienia są między innymi czapki rogatywki, elementy ekwipunku wojskowego, meble, sporo wojskowego sprzętu, samochód, a nawet... symulator zderzenia drogowego! Zobaczcie zdjęcia i ceny produktów, które można kupić od wojska w Bydgoszczy. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki!

To prawdziwa gratka dla fanów militariów. Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy wyprzedaje sprzęt wojskowy, meble, elementy wyposażenia, a nawet samochód! To okazja, by nabyć między innymi oryginalne czapki rogatywki, elementy mundurów, czy wojskowe dresy i torby. Wystarczy wziąć udział w przetargu organizowanym przez AMW w Bydgoszczy. Co dokładnie można kupić? Zobaczcie, jakie perełki można kupić od wojska w Bydgoszczy.

Przeczytaj także: Petro szukał w Polsce chleba, znalazł śmierć podczas oberwania chmury. Koszmarny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem

Co wyprzedaje Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy?

W przetargu ogłoszonym przez Agencję Mienia Wojskowego w Bydgoszczy znalazł się sprzęt wojskowy, ubrania, maszyny, a także meble. Wśród przedmiotów wystawionych na sprzedaż można upolować także kilka prawdziwych perełek, w tym samochód i osprzęt wojskowy. Zdjęcia, ceny oraz szczegóły dotyczące przetargu znajdziecie w galerii poniżej materiału wideo.

Jak kupić sprzęt od AMW w Bydgoszczy?

Wojsko w Bydgoszczy wyprzedaje swój sprzęt w drodze przetargu. Kto chce coś kupić, musi się spieszyć! Termin przetargu upływa 23 lipca 2021 roku. Szczegóły dotyczące przetargu Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy dostępne są TUTAJ.

Oślepiał wojskowy śmigłowiec laserem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE