Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje mieszkania w Warszawie

i

Autor: amw.com.pl Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje mieszkania w Warszawie. Zobacz oferty

Tanie mieszkania na Woli i Ochocie. Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje nieruchomości w Warszawie

2021-03-20 8:57

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje nieruchomości w Warszawie. To ciekawa oferta dla wszystkich, którzy marzą o własnym "m". Można upolować mieszkania na Woli i Ochocie w okazyjnych cenach, ale trzeba się spieszyć! Zobaczcie aktualne oferty i terminy przetargów organizowanych przez Agencję Mienia Wojskowego.

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje nieruchomości należące do wojska. Wśród nich można znaleźć oferty tanich mieszkań w Warszawie, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, m.in. na Woli i Ochocie. Najwięcej ofert dotyczy małych mieszkań, można jednak znaleźć także większe nieruchomości. Niektóre z nich wymagają generalnego remontu, ale jeśli uda się je kupić w okazyjnej cenie, to nadal jest to okazja, by mieć tanie mieszkanie w Warszawie na własność. Zobaczcie w galerii poniżej szczegółowe oferty Agencji Mienia Wojskowego na nieruchomości w Warszawie.

Tanie mieszkania w Warszawie od Agencji Mienia Wojskowego

Jakie mieszkania w Warszawie można kupić od Agencji Mienia Wojskowego? W marcu 2021 ogłoszono przetargi na pięć takich nieruchomości. Cztery z nich znajdują się w budynkach wielorodzinnych na Woli, jedno - na Ochocie. Dominują małe mieszkania - do 26 m2. W ofercie AMW znalazło się jednak jedno większe o powierzchni 56,40 m2.

Agencja Mienia Wojskowego: oferty nieruchomości w Warszawie

Oto lista mieszkań w Warszawie, na które są ogłoszone przetargi przez Agencję Mienia Wojskowego:

  • Warszawa, dzielnica Wola, ul. Nowolipki 23/121
  • Warszawa, dzielnica Wola, al. Solidarności 119/125
  • Warszawa, dzielnica Ochota, ul. Korotyńskiego 44/63
  • Warszawa, dzielnica Wola, ul. Deotymy 54/51
  • Warszawa, dzielnica Wola, ul. Deotymy 54/20

Szczegóły dotyczące powierzchni i cen mieszkań znajdziesz w naszej galerii powyżej.

Jak kupić mieszkanie od Agencji Mienia Wojskowego?

Zakup nieruchomości odbywa się najczęściej w trybie przetargu. Podstawową formą przetargu stosowaną przez Agencję Mienia Wojskowego jest przetarg ustny nieograniczony. Forma ta pozwala na uczestnictwo w przetargu nieograniczonej liczby zainteresowanych podmiotów, a ponadto charakteryzuje się stosunkowo prostym trybem i przejrzystością procedury (licytacja według zasady „kto da więcej”). Uczestnik przetargu zobowiązany jest spełnić warunki wskazane w ogłoszeniu o przetargu, a w szczególności wpłacić wadium w terminie wskazanym w tym ogłoszeniu. Szczegółowe informacje na temat nieruchomości oferowanych w przetargu przez Agencję Mienia Wojskowego oraz warunki uczestnictwa w przetargu zawierają ogłoszenia o przetargach na stronie amw.com.pl.

Czytaj więcej o Agencji Mienia Wojskowego

Jeden z najwyższych wieżowców w Warszawie otwarty!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany