Przechodził w miejscu niedozwolonym, a potem zrobił to! Kierowca musiał wyhamować do zera [WIDEO]

i

Autor: screen z nagrania Przechodził w miejscu niedozwolonym, a potem zrobił to! Kierowca musiał wyhamować do zera [WIDEO]

Zaskakujące nagranie!

Przechodził w miejscu niedozwolonym, a potem zrobił to! Kierowca musiał wyhamować do zera [WIDEO]

2022-07-25 12:35

To się nie mieści w głowie! Jeden z pieszych postanowił przejść w miejscu niedozwolonym na ul. Czerkaskiej w Bydgoszczy. Młody mężczyzna, mimo oczywistego złamania prawa, przechodził wyjątkowo wolno. - Musiałem wyhamować do zera, bo pieszy najpierw zwolnił na środku jezdni, a potem ostentacyjnie zatrzymał się - mówi nam nasz czytelnik, który dołączył nagranie z całego zdarzenia.

Bydgoszcz: Przechodził w miejscu niedozwolonym, a potem się zatrzymał na środku jezdni

Do zdarzenia doszło w sobotę, 23 lipca w Bydgoszczy. - Jechałem ulicą Czerkaską. W oddali zauważyłem, że dwie osoby zaczynają przechodzić przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Dziewczyna zrobiła to szybko, jednak chłopak szczególnie się nie spieszył, a potem jeszcze złośliwie się zatrzymał, przez co musiałem wyhamować do zera. Powinien jak najszybciej przejść na drugą stronę jezdni, a ewidentnie nie miał takiego zamiaru - relacjonuje nasz czytelnik.

Zobacz także: Przerażające odkrycie w Bydgoszczy! Dzieci zobaczyły zwłoki dryfujące w Brdzie

Bydgoszcz: Przechodził w miejscu niedozwolonym i jeszcze się zatrzymał

Trudno w jakikolwiek sposób wyjaśnić zachowanie pieszego. Chciał wymusić odszkodowanie? Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem, każda osoba, która przechodzi przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, musi zachować szczególną ostrożność i opuścić drogę najszybciej, jak to możliwe.

Za przechodzenie w miejscu niedozwolonym można otrzymać mandat w wysokości 50 lub 100 zł.

Sonda
Spotkałeś/spotkałaś się kiedyś z podobnym zachowaniem pieszego na drodze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany