Bydgoszcz: Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia ogródków letnich! Gdzie będzie można usiąść i zjeść? [ZDJĘCIA]

2021-05-14 9:36 Anna Gołata

Na ten dzień przyszło czekać nam bardzo długo! Już jutro (15 maja) uruchomione zostaną ogródki letnie w Bydgoszczy. Jak zapewnia ZDMiKP, w naszym mieście trwają ostatnie przygotowania na wielkie otwarcie. Gdzie będzie można usiąść pod parasolkami i się zrelaksować?

Stary Rynek w Bydgoszczy będzie tętnił życiem! Już w sobotę wypełni się ogródkami letnimi

Na te informacje czekaliśmy bardzo długo! Od 15 maja otwarte zostaną ogródki restauracyjne w całej Polsce, a dwa tygodnie później będzie można zjeść również posiłek w samym lokalu. Warunkiem będzie oczywiście zachowanie reżimu sanitarnego i trzymanie odległości od innych gości. Bydgoscy restauratorzy są już przygotowani na przyjęcie pierwszych klientów.

ZOBACZ: Wyspa św. Barbary w Bydgoszczy będzie dostępna dla mieszkańców! Jest projekt

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, w obrębie Starego Rynku trwają ostatnie prace. - Dziś kończymy montaż parasoli ogródków letnich na płycie Starego Rynku. Od jutra Restauratorzy będą mogli przyjąć pierwszych gości. W sumie w całym mieście będziemy mieli 63 ogródki letnie - wyjaśniają drogowcy.

Ogródki letnie rosną w oczach! Na Starym Rynku trwają ostatnie prace

Na miejscu tragedii w Krupiej Wólce pod Warszawą płoną znicze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE