Diler z Mogilna wpadł na gorącym uczynku! Może trafić do więzienia na 10 lat

2021-05-10 21:03 ago
Diler z Mogilna wpadł na gorącym uczynku! Może trafić do więzienia na 10 lat
Autor: KPP w Mogilnie Diler z Mogilna wpadł na gorącym uczynku! Może trafić do więzienia na 10 lat

Kolejna udana akcja policjantów, którzy na co dzień walczą z narkotykowym biznesem. Ostatnio mundurowi z wydziału kryminalnego mogileńskiej komendy zatrzymali 41-latka podejrzanego o posiadanie oraz rozprowadzanie środków odurzających. - Diler wpadł w trakcie narkotykowej transakcji. Miał przy sobie 33 gramy amfetaminy - wyjaśnia rzecznik policji.

Do zatrzymania podejrzanego o posiadanie narkotyków 41-latka doszło w miniony czwartek, 6 maja o godzinie 18:00. - Policjanci namierzyli go na jednym z mogileńskich parkingów, gdy przekazywał klientowi kilka woreczków foliowych z zawartością amfetaminy - wyjaśnia st. asp. Tomasz Bartecki z KPP w Mogilnie.

ZOBACZ: Stary Rynek w Bydgoszczy będzie tętnił życiem! Za kilka dni wypełni się ogródkami letnimi

Funkcjonariusze przystąpili natychmiast do działania. Podczas przeszukania 41-latka zabezpieczyli 33 gramy amfetaminy oraz banknot stuzłotowy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu, gdzie usłyszał zarzut posiadania i udzielania środków odurzających celem osiągnięcia korzyści majątkowej. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bóbr spacerował nocą po ulicach Gniezna! Nagranie jest HITEM internetu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE