Wyniki Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy

Ale radość!

Dwie wysokie wygrane w Bydgoszczy! Padły dzień po dniu w tej samej grze

2023-04-18 13:10

Do kogoś znowu uśmiechnęło się szczęście! W Bydgoszczy padły wysokie wygrane w grze Keno. To oznacza, że szczęściarze wzbogacili się o nie małą kwotę! Co wiemy o zwycięzcach? Gdzie zakupili szczęśliwe losy?

13 i 14 kwietnia - te daty na długo pozostaną w pamięci graczy z Bydgoszczy, który postanowili zagrać w Keno i wypełnili kupon w punkcie Lotto. Każdy z nich wydał zaledwie 2 złote. Inwestycja we własne szczęście okazała się najlepszą decyzją w życiu.

13 kwietnia, w kolekturze na rondzie Jagiellonów ktoś zgarnął 10 tys. zł, a dzień później, przy ul. Poznańskiej, aż 20 tys. zł.  Za tę kwotę może zapewnić sobie sporą dawkę luksusu!

To nie koniec wygranych w naszym regionie. 13 kwietnia 2023 roku gracz, który przyszedł do punktu Lotto przy Bażyńskich 2 w Toruniu stwierdził, że trzeba pomóc szczęściu i... wygrał 95 779 złotych! Na takie pieniądze niektórzy pracują ponad 2 lata!

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Sonda
Czy gracie w Lotto?
O złoto w Bellotto. W Warszawie trwa wielki finał MŚ w warcabach
Nasi Partnerzy polecają