Dramat na drodze!

Groźny wypadek na DK 10 pod Bydgoszczą! Dwie osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]

2023-02-14 19:26

Kolejny wypadek pod Bydgoszczą! We wtorek, 14 lutego, na 281. kilometrze drogi krajowej nr 10 w Solcu Kujawskim doszło do dachowania dostawczaka, którego kierowca doprowadził do zderzenia się z ciężarówką. Jak wyjaśnili nam pracujący na miejscu strażacy, dwie osoby zostały poszkodowane.

Informacja o zdarzeniu dotarł do służb o godzinie 15:40. - Na skrzyżowaniu DK 10 z ulicą Powstańców doszło do wypadku ciągnika siodłowego z naczepą oraz samochodu dostawczego. Do zdarzenia wysłano dwa zastępy z naszej jednostki oraz jeden zastęp SP PSP w Bydgoszczy. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu zastano samochód dostawczy leżący na dachu, w pojeździe tym znajdował się zakleszczony kierowca natomiast pasażer z obrażeniami ciała znajdował się na poboczu drogi - wyjaśniają druhowie z OSP Solec Kujawski.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanym oraz przy pomocy sprzętu hydraulicznego ewakuacji kierowcy z wraku pojazdu. Drugi zastęp na miejsce dotarł razem z Zespołem Ratownictwa Medycznego jego działania polegały na przygotowaniu lądowiska dla śmigłowca LPR oraz pomocy przybyłym wcześniej strażakom.

Na czas trwania działań ratowniczych droga była zamknięta w obu kierunkach.

Zobacz zdjęcia ze zdarzenia!

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grób Krystianka utonął w białych kwiatach. Chłopiec zginął w wypadku na DK 19
Nasi Partnerzy polecają