Jakub zabił, później się powiesił [ZDJĘCIA]

2020-05-19 11:01 KORZ, EIB

Przed Jakubem W. (26 l.) na motorowerze jechał Tomasz P. (50 l.). Jakub na zakręcie najechał na Tomasza. Ten zginął na miejscu. Jakub uciekł z miejsca wypadku. Szukali go policjanci z psami. Znaleźli wiszącego na drzewie. Sprawca wypadku powiesił się na pasku od swoich spodni.

Sprawa jest bardzo tajemnicza.

- W niedzielę (17.05.2020) nad ranem około godziny 4:30, patrol z Koronowa wyjechał na zdarzenie drogowe na DK 25 w miejscowości Stary Dwór. Na miejsce został skierowany też patrol ruchu drogowego – mówi komisarz Przemysław Słomski z biura prasowego bydgoskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył motorowerzysty, który wyniku uderzenia przewrócił się.

Motorem jechał Tomasz P. z Koronowa. Mężczyzna zmarł na miejscu. Natomiast kierujący fordem odjechał z miejsca zdarzenia. Jego pojazd został znaleziony kilkaset metrów dalej.

PRZECZYTAJ: Młodziutki Jakub śmiertelnie potrącił motorowerzystę. Chwilę później powiesił się na pasku

Kierowcy na miejscu nie było. Funkcjonariusze zaczęli go szukać. Do pomocy wykorzystali policyjnego psa tropiącego, który kilkaset metrów dalej doprowadził mundurowych do zwłok mężczyzny.

Okazało się, że jest to 26-letni Jakub W., który był właścicielem forda. Mężczyzna wisiał na pasku.

32-latek z Legnicy zatrzymany. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 98-latki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.