Jasnowidz Krzysztof Jackowski

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Szok, co on zobaczył

Jasnowidz Jackowski zamarł, gdy zobaczył tę wizję. Wybory odwołane i co dalej?!

2023-10-04 23:37

Jasnowidz Krzysztof Jackowski (61 l.) dosłownie zamarł, gdy zobaczył tę wizję. Już kilka miesięcy temu jasnowidz z Człuchowa miał obawy, które mogą przerazić wielu Polaków przed nadchodzącymi wyborami 2023. Jasnowidz Jackowski w swojej wizji zdradził, że wybory 2023 do Sejmu nie odbędą się. I co dalej? Co się stanie? Poznaj szczegóły przepowiedni, która przeraziła samego Jasnowidza Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski (61 l.) z Człuchowa, najsłynniejszy Polski jasnowidz, jest pewien, że w tym roku nie będzie wyborów 2023 do Sejmu. Jasnowidz, który przewidział upadek banków, czy wojnę w Ukrainie jest przekonany, że w Polsce stanie się coś takiego, że nikt nie będzie protestował, z powodu braku wyborów. Jego zdaniem, na jesieni powstanie nowy rząd, na który wszyscy będą się godzić. Tę przepowiednię dziennikarz "Super Expressu" usłyszał po raz pierwszy w grudniu 2022 roku. 

Jasnowidz Jackowski przepowiadał: Wybory 2023 nie odbędą się

Jasnowidz Jackowski wielokrotnie zaskakiwał naszego dziennikarza swoimi wizjami. Podobnie było także kilka miesięcy temu. - Stanie się coś takiego, że wybory zostaną odwołane. Nie wiem, co to będzie, ale jedno jest pewne: wyborów nie będzie. Mało tego powstanie jakiś organ, który będzie rządził Polską, a na jego rządy będą wszyscy się godzić. Nie wiem, dlaczego tak będzie. Nikt jednak nie będzie protestował - mówił Krzysztof Jackowski. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla prezydenta Andrzeja Dudy