73-latka trafi do więzienia na 9 lat

i

Autor: ErikaWittLieb/cc/pixabay.com 73-latka trafi do więzienia na 9 lat

Jest wyrok w sprawie 73-latki, która zabiła męża! Kobieta najbliższe lata spędzi za kratkami

2017-01-19 19:50

Dziś w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy zapadł wyrok w sprawie Krystyny W., która w listopadzie 2015 r. zamordowała swojego męża podczas awantury domowej. Kobieta trafi do więzienia na 9 lat.

73-latka z Pyszczyna była oskarżona o zamordowanie męża podczas awantury domowej, do której doszło 28 listopada 2015 r.Mężczyzna zmarł w wyniku rany kłutej klatki piersiowej. Krystyna W., która w momencie zatrzymania była pijana, tłumaczyła się, że do zabójstwa doszło przypadkiem. Mąż miał jej wówczas grozić metalowym prętem za to, że rozpaliła w piecu.

Prokuratura nie przychyliła się jednak do wersji 73-latki i postawiła jej zarzut zabójstwa. Dziś zapadł wyrok w tej sprawie. Emerytka została skazana na 9 lat więzienia, choć prokurator wnioskowała o karę 15 lat pozbawienia wolności. Obrona utrzymywała zaś, że Krystyna W. działała w obronie własnej. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

Czytaj także: Chciał mieć zdjęcie z Łuczniczką, ale trafił za to do aresztu [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE