Bydgoska policja przerywa poszukiwania Kacpra! Jest przełom w sprawie

i

Autor: BCZK/SE.pl Bydgoska policja przerywa poszukiwania Kacpra! Jest przełom w sprawie

Co z nastolatkiem?

Bydgoska policja przerywa poszukiwania Kacpra! Jest przełom w sprawie

2022-12-13 10:01

W poniedziałek, 12 grudnia informowaliśmy o tajemniczym zaginięciu młodego mieszkańca Bydgoszczy. Z zamieszczonego przez Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego komunikatu wynikało, że 17-letni Kacper wyszedł z domu i długo nie wracał. Zaniepokojeni rodzice nastolatka postanowili o wszystkim powiadomić służby. Na jakim etapie są poszukiwania? Znamy najnowsze ustalenia!

Kacper wyszedł z domu i nie wrócił. 17-latka szukała policja

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie przekazał informacje o poszukiwaniach 17-letniego Kacpra w poniedziałek, 12 grudnia w godzinach porannych. Z komunikatu wynikało, że nastolatek 10 grudnia 2022 r. około godziny 18:30 bez wiedzy i zgody rodziców opuścił miejsce zamieszkania i długo nie wracał. Mundurowi priorytetowo potraktowali to zgłoszenie i przystąpili do działań.

Informacja o zaginięciu bydgoszczanina pojawiła się także na wszystkich przystankach. Przełom nadszedł we wtorek, 13 grudnia. Służby zaangażowane w poszukiwania Kacpra oficjalnie zakończyły jego poszukiwania. 17-latek odnalazł się cały i zdrowy!

Zobacz: Pijany Artur wjechał na przystanek i zabił 5-letniego chłopca! Mężczyzna znów wsiadł za kółko

Policja wciąż szuka Danuty Kawlat

Przypominamy, że policjanci wciąż prowadzą poszukiwania innej mieszkanki Bydgoszczy. Komisariat Policji w Fordonie szuka Danuty Kalwat, która 5 grudnia 2022 r. około godziny 19:00 wyszła z domu przy ul. Szelburg-Zarembiny, by wyrzucić śmieci i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Więcej na temat zaginięcia 68-latki piszemy w tym tekście: Wyszła wyrzucić śmieci i już nigdy nie wróciła. Co się stało z Danutą Kalwat?

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany