Kolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Co się stało z 16-letnim Sebastianem?

2021-09-17 7:49
Kolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Co się stało z 16-letnim Sebastianem?
Autor: BCZK/SE.pl Kolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Co się stało z 16-letnim Sebastianem?

Kolejne zaginięcie na terenie Bydgoszczy. Mundurowi z Błonia prowadzą poszukiwania Sebastiana Szamockiego, który wczoraj (16 września) nie wrócił do domu ze szkoły. Zaniepokojona rodzina prosi o pomoc w ustaleniu aktualnego pobytu 16-latka!

Kolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Co się stało z 16-letnim Sebastianem?

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Sebastiana Szamockiego, który w 16 września 2021 r. około godz. 8:00 wyszedł z miejsca zamieszkania do szkoły i z niej nie powrócił. Nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zobacz: Bydgoszcz: 14-letnia Aleksandra wciąż nie daje znaku życia. Ważny apel policji

Rysopis:

  • wzrost 177 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • kitka na głowie, boki głowy wygolone.

W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w czerwoną bluzę marki Adidas bez kaptura, niebieskie buty sportowe, na nosie czarne okulary. Posiada przy sobie plecak koloru czarnego z książkami o tematyce mechanicznej.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Granat w kamienicy w Bydgoszczy. Ewakuowano mieszkańców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE