Ogromna tragedia

Koszmar na DK 15 w Wymysłowicach! 21-latka wbiegła pod auto. Zginęła na miejscu [ZDJĘCIA]

2022-12-12 7:43

Strzeleńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę, 11 grudnia w Wymysłowicach na drodze krajowej nr 15. - W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 21-letnia kobieta - wyjaśnia policja.

Koszmar na DK 15 w Wymysłowicach! 21-latka nagle wbiegła pod auto i zginęła

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (11 grudnia) o godzinie 4:30 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wymysłowice. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 67-letni kierujący pojazdem marki volkswagen T4 jadąc od Inowrocławia w kierunku Strzelna potrącił kobietę, która nagle wbiegła na jezdnię.

- Pomimo udzielenia pierwszej pomocy, 21-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego zmarła na miejscu. Decyzją prokuratora ciało kobiety zabezpieczono celem wykonania sekcji zwłok. Policjanci wykonali badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierującego volkswagenem. Mężczyzna był trzeźwy - wyjaśnia asp. szt. Tomasz Bartecki, rzecznik prasowy KPP w Mogilnie.

Poniżej publikujemy zdjęcia z wypadku:

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratury policjanci ze Strzelna.

Ważny apel policji

Policjanci apelują do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok, a widoczność jest zdecydowanie gorsza. W takich warunkach piesi poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym powinni dla własnego bezpieczeństwa używać elementów odblaskowych. Odblaski widać z daleka, więc zwykła opaska lub kamizelka pozwoli kierowcy w porę zauważyć pieszego, co daje mu czas na odpowiednią reakcję.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Potrącenie na pasach nastolatki w powiecie myślenickim. Wuj Obajtka prawdopodobnym sprawcą wypadku
Nasi Partnerzy polecają