Koszmarny finał wycinki drzew pod Grudziądzem. Wierzba przygniotła rolnika. Na nic długa reanimacja

i

Autor: KM PSP w Grudziądzu / Twitter Koszmarny finał wycinki drzew pod Grudziądzem. Wierzba przygniotła rolnika. Na nic długa reanimacja

Straszna śmierć

Koszmarny finał wycinki drzew pod Grudziądzem. Wierzba przygniotła rolnika. Na nic działania ratownicze

2023-03-14 10:27

Tragiczny wypadek podczas wycinki drzew w gminie Radzyń Chełmiński pod Grudziądzem. Wierzba przygniotła 45-letniego rolnika. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować jego życia.

Dramatyczne sceny rozegrały się w minioną sobotę (11 marca 2023 r.) w miejscowości Mazanki. To obszar gminy Radzyń Chełmiński. Na miejsce dotarli strażacy ochotnicy, którzy wydostali mężczyznę spod drzewa i próbowali go uratować. Niestety bezskutecznie. Przybyli na miejsce medycy stwierdzili zgon. Rozpoczęło się policyjne śledztwo, które nadzoruje prokurator. Na miejscu pracowały 3 zastępy OSP Radzyń Chełmiński i z JRG nr 2 z Grudziądza.

Koszmarny finał wycinki drzew w Mazankach pod Grudziądzem. Są pierwsze ustalenia

- Rolnik na własnym polu oddalonym od zabudowy mieszkaniowej podczas wycinki wierzb został przygnieciony najprawdopodobniej konarem - poinformował Janusz Biewald, prokurator rejonowy w Wąbrzeźnie, cytowany przez "Gazetę Pomorską". Teraz śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok. Od nich zależy, w jakim kierunku pójdzie śledztwo. W tej chwili postępowanie dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci. Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać. Zdjęcie z miejsca zdarzenia dzięki uprzejmości KM PSP w Grudziądzu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Tramwajarze rozpoczęli wielką wycinkę na Mokotowie. Setki drzew idzie pod topór
Nasi Partnerzy polecają