Koszmarny wypadek w Dąbrowie Chełmińskiej. Ciężarówka zmiażdżyła dostawczaka

i

Autor: KWP w Bydgoszczy Koszmarny wypadek w Dąbrowie Chełmińskiej. Nie żyje 62-letni kierowca dostawczaka

Koszmar w Dąbrowie Chełmińskiej. Ciężarówka zmiażdżyła dostawczaka. Kierowca nie żyje

2021-10-15 9:43

Koszmarny wypadek w Dąbrowie Chełmińskiej (powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie). Na drodze wojewódzkiej nr 551 kierujący fiatem ducato zderzył się z pojazdem ciężarowym wyjeżdżającym z lasu. - 62-letni kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu - przekazuje podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Koszmarny wypadek w Dąbrowie Chełmińskiej. Ciężarówka zmiażdżyła dostawczaka. Kierowca nie żyje

Do koszmarnego wypadku doszło w piątek (15.10.22021) po godzinie 6 rano. Niestety jedna osoba nie przeżyła tego fatalnego zdarzenia. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z lasu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym drogą samochodem dostawczym marki Fiat Ducato. W wyniku poniesionych obrażeń 62-latek kierujący fiatem poniósł śmierć na miejsca - przekazuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Lada dzień całą Polskę ogarnie alert, padła konkretna data! Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

- Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia - podkreśla podkomisarz Lidia Kowalska w komunikacie, przesłanym do naszej redakcji.

Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Warunki atmosferyczne pod koniec tygodnia nie będą nam sprzyjać. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji. O ewentualnych utrudnieniach będziemy was na bieżąco inoformować.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Poważny wypadek na Rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE