Poważny wypadek w Bierzgłowie koło Torunia. Kobietę przygniotła maszyna rolnicza!

i

Autor: KM PSP w Toruniu Poważny wypadek w Bierzgłowie koło Torunia. Kobieta została przygnieciona przez maszynę rolniczą

Rozładowywano ziemniaki. Nagle doszło do tragedii! Koszmarny wypadek koło Torunia

2021-09-29 12:58

Poważny wypadek w Bierzgłowie koło Torunia (woj. kujawsko-pomorskie). We wtorek (28.09.2021) policjanci, strażacy i medycy interweniowali w związku z kobietą, przygniecioną przez maszynę rolniczą. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Służby przekazały zdjęcia z akcji. Zobaczcie je na se.pl.

Koszmarny wypadek koło Torunia. Kobieta przygnieciona przez maszynę rolniczą!

Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek (28.09.2021) po godzinie 13:00 w Bierzgłowie koło Torunia. Do zdarzenia doszło podczas rozładunku ziemniaków. Kobieta została przygnieciona przez maszynę rolniczą. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby, w tym policja, straż pożarna i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Śmigłowiec przetransportował ranną z urazem głowy do jednego z bydgoskich szpitali. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Toruń: Pościg na Bydgoskim Przedmieściu. Podejrzany uciekał na rowerze miejskim

- Na miejscu działało 6 zastępów PSP i OSP oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Służby apelują o ostrożność przy obsłudze maszyn rolniczych. Dbajmy o bezpieczeństwo i nie próbujmy rozwiązywać problemów na własną rękę, bez odpowiedniego doświadczenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Ciągnik BEZ KIEROWCY jeździł po polu. Nieprawdopodobne!