Maju, gdzie jesteś?! Ojciec 13-latki prosi o pomoc w poszukiwaniach. Nastolatka może przebywać w Bydgoszczy

i

Autor: Missing Zaginieni, se.pl Maju, gdzie jesteś?! Ojciec 13-latki prosi o pomoc w poszukiwaniach. Nastolatka może przebywać w Bydgoszczy

Tajemnicze zniknięcie!

Maju, gdzie jesteś?! Ojciec 13-latki prosi o pomoc w poszukiwaniach. Nastolatka może przebywać w Bydgoszczy

2023-02-04 15:29

Trwają intensywne poszukiwania Mai Kieszkowskiej. Nastolatka wyszła z domu w Warszawie we wtorkowy poranek (31 stycznia) i ślad po niej zaginął. Ojciec 13-latki zwrócił się do bydgoskich mediów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Według relacji mężczyzna, Maja może znajdować się na terenie miasta.

Maju, gdzie jesteś?! Ojciec 13-latki prosi o pomoc w poszukiwaniach

- Poszukuję zaginionej 13-letniej córki, która według ustaleń przebywa na terenie Bydgoszczy. Proszę o przekazanie informacji wszelkimi możliwymi sposobami - z takim apelem zwrócił się w sobotnie przedpołudnie (4 lutego) do portalu TVP3 Bydgoszcz ojciec dziewczynki.

Nastolatka na co dzień mieszka w Warszawie. We wtorek, 31 stycznia 2023 o godz. 8.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis:

  • wzrost: 156 cm,
  • oczy: niebieskie.

W dniu zaginięcia Maja była ubrana w białą kurtkę puchową, czarne spodnie dresowe, biało czarne buty sportowe z czarnym plecakiem z dużym napisem PUMA.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Rejonową Policji V w Warszawie pod numerem 47 723 71 55 lub z najbliższą jednostką Policji.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają