Nie żyje znany bydgoski lekarz! Issa Fares przegrał długą walkę z COVID-19

2021-05-17 12:35 Anna Gołata
Nie żyje znany bydgoski lekarz! Issa Fares przegrał długą walkę z COVID-19
Autor: Szkoła Łochowo (Facebook), pixabay.com Nie żyje znany bydgoski lekarz! Issa Fares przegrał długą walkę z COVID-19

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. W wieku 52 lat zmarł ceniony lekarz, Issa Fares, który był bardzo związany z Bydgoszczą od samego początku swojej kariery. Jak informują bliscy, Issa Fares był zakażony koronawirusem.

Nie żyje Issa Fares z Bydgoszczy. Znany lekarz przegrał walkę z koronawirusem

Jak informuje bydgoska "Wyborcza", Issa Fares był Palestyńczykiem, który po studiach na ówczesnej Akademii Medycznej w Bydgoszczy swoje życie związał z Polską. Ukończył kierunek lekarski, zostając specjalistą chorób wewnętrznych i rozpoczynając swoją pracę w szpitalach i poradniach lekarskich na Kujawach i Pomorzu. Wykładał również anatomię na Collegium Medicum. Pacjenci wspominają go jako dobrego i oddanego lekarza.

Zobacz: Kujawsko-pomorskie: Pożar samochodu na DK 10. Pojazd spłonął doszczętnie! [ZDJĘCIA]

W wieku 52 lat zmarł Issa Fares. Znany lekarz przegrał walkę z COVID-19

Issa Fares odszedł po długiej walce z powikłaniami po COVID-19. Według ustaleń dziennikarzy, zachorował w grudniu ubiegłego roku.

- Po kilkumiesięcznej walce z coronavirusem umarł mój (nasz) kolega Issa Fares. Wspaniały lekarz. Uwielbiany przez pacjentów, szanowany przez kolegów. Przypominam sobie wiele chwil spędzonych razem w pracy, na dyżurach. Zawsze pogodny, uczynny. Mocno zaangażowany w pomoc w czasie trwania pandemii. Płaczę po nim. Będę pamiętał go uśmiechniętego i w kolorze. Był bardzo dobrym człowiekiem. Wyrazy współczucia dla bliskich - napisał na Facebooku Robert Bujak.

Piorun uderzył w drzewo na placu miejskim! Groza w centrum miasta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE