Niewinny chłopiec pobity w Fordonie. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach sprawców

i

Autor: KMP w Bydgoszczy Niewinny chłopiec pobity w Fordonie. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach sprawców

Rozpoznajesz ich?

Niewinny chłopiec pobity w Bydgoszczy. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach sprawców

2023-09-08 14:56

Bydgoszcz: Ważny komunikat policji w sprawie pobicia nieletniego. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech mężczyzn. Wszyscy, którzy ich rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt ze stróżami prawa.

Z komunikatu bydgoskiej policji dowiadujemy się, że kryminalni z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą postępowanie w sprawie pobicia małoletniego chłopca, który doznał obrażeń ciała. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia 2023 r. około godz. 19.05 w rejonie skrzyżowania ulic Promenada i Frycza-Modrzewskiego w Bydgoszczy, na wysokości nowo oddanego do użytku nabrzeża Wisły w Starym Fordonie. Wizerunek sprawców zarejestrował monitoring. Zdjęcie publikujemy nad tekstem. Przyjrzyjcie się uważnie materiałowi! Stróże prawa po raz kolejny wierzą w moc internetu.

Bydgoszcz: Rozpoznajesz poszukiwanych? Powiadom policję

- Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerami telefonu 47 751 58 36, 47 751 58 11, 47 751 58 10, a także całodobowo pod numerami 47 751 58 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. IV Kr-1799/23 - apelują bydgoscy funkcjonariusze.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Test Multiselect - pytania z testu psychologicznego do policji

Pytanie 1 z 16
Czasami śnię o rzeczach, o których nie wypada mówić