Pijany 40-latek nie zauważył ronda Mogilnie i wyleciał w powietrze! Nagranie mrozi krew w żyłach

i

Autor: CMG24.pl (kadr z filmu)

wyszedł bez szwanku

Pijany 40-latek nie zauważył ronda w Mogilnie i wyleciał w powietrze! Nagranie mrozi krew w żyłach

2023-07-20 10:11

O sporym szczęściu może mówić 40-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego, który przeciął rondo i ostatecznie „wylądował” na pobliskim polu. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. - Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2,4 promila alkoholu - wyjaśnia policja. Teraz odpowie przed sądem za brawurę i swoje skrajnie nieodpowiedziane zachowanie.

Policjanci codziennie zatrzymują pijanych kierowców, eliminując ich z dalszej jazdy. Jednym z nich był 40-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego.

W poniedziałek, 17 lipca o godzinie 16:30 na rondzie generała Józefa Dowbora Muśnickiego w Mogilnie kierujący osobowym Peugeotem 308 z duża prędkością przejechał przez znajdującą się na środku wysepkę i ostatecznie „wylądował” na pobliskim polu.

- Mężczyzna miał dużo szczęścia, bo nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2,4 promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem za brawurę i swoje skrajnie nieodpowiedziane zachowanie - ujawnia rzecznik KPP w Mogilnie.

W internecie pojawiło się nagranie z momentu zdarzenia!

Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę