Pogoda na czwartek, 8 kwietnia. TOTALNY ARMAGEDON! Tak źle nie było już dawno

Pogoda na czwartek, 8 kwietnia. TOTALNY ARMAGEDON! Tak źle nie było już dawno
Autor: Pixabay Pogoda na czwartek, 8 kwietnia. TOTALNY ARMAGEDON! Tak źle nie było już dawno

Jaka będzie pogoda w czwartek, 8 kwietnia? Synoptycy z z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują, że czeka nas, pod względem pogody, bardzo nieprzyjemny dzień. Na mapie Polski ciężko będzie znaleźć miejsca, w których nie będzie chłodno i pochmurno. Do tego niemal wszędzie będą opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Przeczytaj prognozę pogody na czwartek, 8.04.2021.

Spis treści

  1. Prognoza pogody w Polsce w czwartek, 8.04.2021
  2. Pogoda na czwartek, 8 kwietnia 2021

Prognoza pogody w Polsce w czwartek, 8.04.2021

Jaka będzie pogoda w Polsce w czwartek, 8 kwietnia?

Pogoda w czwartek, 8 kwietnia, nie będzie nas rozpieszczała. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przekazali, że czeka nas kolejny pochmurny dzień. Będzie wietrznie i zimno. Do tego musimy być gotowi na opady deszczu ze śniegiem i śniegu. - Pod koniec czwartkowego dnia śnieg będzie przechodził w opady deszczu - informuje IMGW. Nocą temperatura powietrza spadnie do -3°C, a w ciągu dnia wzrośnie do 7°C. Po kilku bardzo ciepłych dniach, w których temperatura przekraczała 20 stopni, czeka nas załamanie pogody i niezbyt przyjemna aura.

Zobacz koniecznie: Szczepienie na koronawirusa: Kiedy będzie twoja kolej szczepienia na COVID-19? Terminarz

Wiosna zagościła w Bydgoszczy. Kwiaty rosną już w Ogrodzie Botanicznym UKW

Pogoda na czwartek, 8 kwietnia 2021

Jaka będzie pogoda w czwartek, 8.04.2021?

Temperatura w Polsce w czwartek (8.04.2021) będzie wszędzie niemal taka sama. Słupki rtęci będą wskazywały od 4°C do 7°C.

Tylko w Zielonej Górze i Koszalinie synoptycy nie prognozują opadów deszczu, ani deszczu ze śniegiem. W pozostałych regionach kraju przez cały dzień będzie spore zachmurzenie, a wraz z nim mogą wystąpić opady deszczu, śnieg i deszczu ze śniegiem.

Najsilniej, bo 75 km/h, wiatr wiał będzie w Koszalinie. W pozostałych regionach Polski wiatr w porywach będzie osiągał prędkość sięgającą około 50 km/h.

Biomet będzie niekorzystny.

Sprawdź: Koronawirus: Kiedy otworzą przedszkola i żłobki? Czy będzie kolejny lockdown w Polsce? [Przedszkola i żłobki nadal zamknięte]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE