Koronawirus: Kiedy otwarcie przedszkoli i żłobków? Czy będzie kolejny lockdown w Polsce? [7.04.2021]

i

Autor: Pixabay Koronawirus: Kiedy otwarcie przedszkoli i żłobków? Czy będzie kolejny lockdown w Polsce? [7.04.2021]

Koronawirus: Kiedy otworzą przedszkola i żłobki? Czy będzie kolejny lockdown w Polsce? [Przedszkola i żłobki nadal zamknięte]

2021-04-07 10:24

Kiedy otworzą przedszkola i żłobki w Polsce? Czy w połowie kwietnia dzieci wrócą do przedszkoli i żłobków? W środę (7 kwietnia) o godzinie 11:00 odbyła się konferencja ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego. Czy podczas niej dowiemy się, kiedy najmłodsze dzieci będą mogły wrócić do żłobków i przedszkoli? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule.

Spis treści

  1. Kiedy będą otwarte żłobki i przedszkola? [KWIECIEŃ 2021]
  2. Otwarcie przedszkoli i żłobków. Kiedy rząd je otworzy? Konferencja ministra Adama Niedzielskiego, środa 7.04.2021
  3. Konferencja prasowa ministra Adama Niedzielskiego: Czy otworzą przedszkola i żłobki? (7.04.2021) Kiedy powrót dzieci do przedszkoli i żłobków?
  4. Do kiedy będą zamknięte przedszkola i żłobki?

Kiedy będą otwarte żłobki i przedszkola? [KWIECIEŃ 2021]

Koronawirus: Kiedy otworzą przedszkola i żłobki?

Kiedy otworzą przedszkola i żłobki? To pytanie zadają sobie rodzice najmłodszych dzieci, już dwóch tygodni, czyli od konferencji premiera Mateusza Morawieckiego, która odbyła się 25 marca. To właśnie wtedy zapowiedziano wprowadzenie dwutygodniowego lockdownu. Przedszkola i żłobki zostały zamknięte od 29.03.2021. Zgodnie z zapowiedziami ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego, otwarcie przedszkoli i żłobków miało nastąpić po 9.04.2021. Czy tak się stanie? Na odpowiedź n a to pytanie w napięciu czekają rodzice maluchów oraz pracownicy przedszkoli i żłobków. Czy rząd zdecyduje się na to, by przedszkola i żłobki nadal były zamknięte? Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas konferencji ministra Niedzielskiego, która odbyła się w środę, 7 kwietnia 2021 o godzinie 11:00.

Zobacz koniecznie: Kiedy będą zapisy na szczepienia osób w wieku 18-39 lat? Sprawdź!

Otwarcie przedszkoli i żłobków. Kiedy rząd je otworzy? Konferencja ministra Adama Niedzielskiego, środa 7.04.2021

Czy rząd otworzy w kwietniu żłobki i przedszkola?

"Decyzja w tej sprawie zależeć będzie przede wszystkim od tego, jakie koronawirusowe statystyki przyniosą nam jutro [w środę - red.] i pojutrze, kiedy nastąpić powinna poświąteczna kumulacja" - podaje RMF FM.

Czy od połowy kwietnia dzieci wrócą do przedszkola i żłobka? Odpowiedź na to pytanie poznamy już o godzinie 11:00. Informację o tym, kiedy będą otwarte przedszkola i żłobki opublikujemy w tym artykule o godzinie 11:00.

Przeczytaj: Matura 2021 zostanie przełożona?! Decyzja ministra Piontkowskiego nie pozostawia wątpliwości

Konferencja prasowa ministra Adama Niedzielskiego: Czy otworzą przedszkola i żłobki? (7.04.2021) Kiedy powrót dzieci do przedszkoli i żłobków?

7.04.2021, konferencja prasowa ministra Adama Niedzielskiego: Czy otworzą przedszkola i żłobki?

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 7.04.2021, o godzinie 11:00 minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował o tym, że przedszkola i żłobki zostaną zamknięte do 18 kwietnia.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Wrócą getta?! "Ludzie w grupach będą opryskiwani"

Do kiedy będą zamknięte przedszkola i żłobki?

Koronawirus: Do kiedy będą zamknięte przedszkola i żłobki?

Wiadomo już, że wszystkie obowiązujące w Polsce obostrzenia zostały przedłużone do 18 kwietnia 2021.

Minister Niedzielski zaznacza, że w pierwszej kolejności, przy luzowaniu obostrzeń rząd chce przywrócić edukację i pozwolić dzieciom wrócić do przedszkoli, żłobków (stacjonarnie), a hybrydowo dzieciom w wieku szkolnym.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Nie miałem wyjścia, musiałem się zaszczepić