Policja z Bydgoszczy ścigała go przez 17 lat! Wpadł, gdy wyszedł z mieszkania

2021-12-03 13:47
policja
Autor: pixabay.com

W ręce kryminalnych z komisariatu na Szwederowie wpadł bydgoszczanin poszukiwany przez sądy 7 listami gończymi. Mężczyzna trafił już do aresztu. Poniesie odpowiedzialność za oszustwo i kradzieże z włamaniem.

Policja z Bydgoszczy ścigała go przez 17 lat! Wpadł, gdy wyszedł z mieszkania

41-letni bydgoszczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2004 roku. Przestępstwa, za które musi ponieść karę to przede wszystkim kradzieże z włamaniem, ale również oszustwo. Mężczyzna nie miał jednak zamiaru odbyć orzeczonych kar pozbawienia wolności i zaczął się ukrywać. Udawało mu się to przez kilkanaście lat. W związku z tym sąd wydał za nim aż 7 listów gończych. Poszukiwania trwały.

Zobacz: Pijany 21-latek uciekał przed policją! Łącznie zebrał aż 41 punktów karnych [WIDEO]

Dlatego wczoraj (2 grudnia), kiedy kryminalni ze Szwederowa stanęli na jego drodze, gdy wychodził z mieszkania w bloku na bydgoskich Bartodziejach, był zaskoczony. - 41-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu, a w konsekwencji do Aresztu Śledczego. Mężczyzna okres do maja 2025 roku spędzi za kratami - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Pościg pod Bydgoszczą. Pijany 21-latek uzbierał aż 41 punktów karnych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE