Policjant w cywilu zatrzymał poszukiwanego listem gończym! 62-latek jest już w więzieniu

i

Autor: archiwum policji Policjant w cywilu zatrzymał poszukiwanego listem gończym! 62-latek jest już w więzieniu

Czujny nawet po służbie!

Policjant w cywilu zatrzymał poszukiwanego listem gończym! 62-latek jest już w więzieniu

2022-09-15 12:42

Nieoczekiwany obrót przybrał spacer policjanta z Wydziału Kryminalnego z komisariatu na bydgoskim Błoniu, który będąc w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na mężczyznę w parku. Jego wizerunek odpowiadał temu z listu gończego, który trafił do jednostki z bydgoskiego sądu. Nie mylił się!

Policjant w cywilu zatrzymał poszukiwanego listem gończym! 62-latek jest już w więzieniu

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (9.09.2022) około godziny 19:50. Naczelnik Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskim Błoniu, będący w czasie wolnym od służby, był na wieczornym spacerze z psem, podczas którego zwrócił uwagę na mężczyznę idącego przez park przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy. - Jego wizerunek znał z listu gończego wystawionego przez bydgoski sąd. Nie zwlekając najpierw poinformował o tym dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował patrole, a sam poszedł za 62-latkiem i zatrzymał go na ul. Abrahama - wyjaśnia rzecznik KWP w Bydgoszcz, kom. Lidia Kowalska.

Zobacz: Gigantyczny mandat za przekroczenie prędkości na trasie S5. Kierowca był w szoku!

Przybyły na miejsce patrol przewiózł mężczyznę do jednostki celem wykonania dalszych czynności. Finalnie 62-latek trafił do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia punktuje Donalda Tuska. Mocne!
Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE