Gigantyczny mandat za przekroczenie prędkości na trasie S5. Kierowca był w szoku!

i

Autor: KPP w Świeciu Gigantyczny mandat za przekroczenie prędkości na trasie S5. Kierowca był w szoku!

Gnał jak szalony!

Gigantyczny mandat za przekroczenie prędkości na trasie S5. Kierowca był w szoku!

2022-09-15 11:00

Pomimo wprowadzenia nowego taryfikatora mandatów karnych, policjanci nadal mają do czynienia z kierowcami lekceważącymi bezpieczną jazdę. Funkcjonariusze świeckiej grupy "Speed" zatrzymali do kontroli 35-latka, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Za popełnione wykroczenie otrzymał... 5 tys. zł mandatu i punkty karne.

Gigantyczny mandat za przekroczenie prędkości na trasie S5. Kierowca był w szoku!

Policjanci ruchu drogowego ze Świecia, którzy wchodzą w skład grupy "Speed", w Sartowicach, na budowanym odcinku drogi S5 (pow. świecki) zatrzymali do kontroli kierującego audi q8. - 35-letni mieszkaniec Bydgoszczy przy ograniczeniu do 80 km/h jechał z prędkością 161km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny w wysokości 5 tys. złotych i 10 punktów karnych - wyjaśnia rzecznik świeckiej policji.

Zobacz: Osobówka wypadła z drogi i wbiła się w drzewo! Ranna matka i malutka dziewczynka

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Policjanci wywlekli pijanego kierowcę z samochodu. Za 27-latkiem jechał policjant po służbie

Wysokie kwoty mandatów karnych za wykroczenia drogowe mają przede wszystkim wyeliminować naganne zachowania kierujących. Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek, ostrożność i wyobraźnię. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE