Powiat grudziądzki

Osobówka wypadła z drogi i wbiła się w drzewo! Ranna matka i malutka dziewczynka

2022-09-15 8:08

Groźny wypadek na drogach powiatu grudziądzkiego. W środę (14 września) w miejscowości Rychnowo (gm. Świecie n/Osą) samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył czołowo w drzewo. Dwie osoby zostały ranne, w tym kilkuletnia dziewczynka. Jak doszło do zdarzenia?

Osobówka wypadła z drogi i wbiła się w drzewo! Ranna matka i malutka dziewczynka

Do wypadku doszło w środę (14 września). - Po godzinie 17:30 w miejscowości Rychnowo (gm. Świecie n/Osą) samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył czołowo w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące autem (kilkuletnia dziewczynka wraz z matką). Na miejsce przybył ZRM oraz śmigłowiec LPR. W działaniach udział brały trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. W czasie działań ruch na drodze był wstrzymany w obu kierunkach. Ostatecznie obie poszkodowane zostały zabrane do szpitala - wyjaśnia Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku. Sprawę bada grudziądzka jednostka policji.

Zobacz: 66-latek z Bydgoszczy wypadł z łódki i utonął! Dramat na jeziorze Foluskim

Wypadek na DK2 pod Kałuszynem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE