66-latek z Bydgoszczy wypadł z łódki i utonął! Dramat na jeziorze Foluskim

i

Autor: Nadgoplańskie WOPR Kruszwica/Facebook 66-latek z Bydgoszczy wypadł z łódki i utonął! Dramat na jeziorze Foluskim

Tragedia

66-latek z Bydgoszczy wypadł z łódki i utonął! Dramat na jeziorze Foluskim

2022-09-14 7:56

Wracamy do tragedii, która rozegrała się w powiecie żnińskim. To tam w sobotę, 11 września doszło do tragedii. Jak wyjaśnia policja, 66-latek wędkarz wypadł z łódki. Wezwane na miejsce służby ratunkowe natychmiast przystąpiły do akcji poszukiwawczej, jednak na ratunek było już za późno...

66-latek z Bydgoszczy wypadł z łódki i utonął! Dramat na jeziorze Foluskim

O tragicznym zdarzeniu na jeziorze w powiecie żnińskim Pisaliśmy w sobotę (10 września), kilka godzin po tragedii. Wypłynął łódką po ryby i już nie wrócił. Tragedia na jeziorze Foluskim. Głos w sprawie śmierci wędkarza zabrała policja. - O godzinie 14:30 oficer dyżurny żnińskiej komendy został powiadomiony, że na jezioro Foluskie gm. Gąsawa, wypłynął 66-letni mężczyzna, z którym nie można nawiązać kontaktu telefonicznego. Zaniepokojony znajomy po sprawdzeniu terenu, gdzie miał pływać wędkarz, zauważył wywróconą łódkę. Podczas działań poszukiwawczych, prowadzonych przez grupę nurków o godzinie 16.00, natrafiono na ciało 66-letniego mieszkańca Bydgoszczy - wyjaśnia nam rzecznik żnińskiej policji.

Zobacz: Nie żyje Karol "Konektiv" Wojciechowski. Znany e-sportowiec miał zaledwie 25 lat

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Mężczyzna wpadł do Brdy obok Opery Nova. Dramatyczna akcja ratunkowa

Jak dodaje policja, zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora będą ustalać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.  

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany