Karol Konektiv Wojciechowski

i

Autor: facebook

Przykre informacje

Nie żyje Karol "Konektiv" Wojciechowski. Znany e-sportowiec miał zaledwie 25 lat

2022-09-09 14:19

Karol Wojciechowski nie żyje. Takie informacje przekazała parafia w Maksymilianowie pod Bydgoszczą, skąd pochodził młody e-sportowiec. Mężczyzna miał zaledwie 25 lat.

Nie żyje Karol "Konektiv" Wojciechowski

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. W wieku zaledwie 25 lat zmarł utalentowany e-sportowiec, Karol Wojciechowski. Mężczyzna pochodził z Maksymilianowa (powiat bydgoski). Tamtejsza parafia jako pierwsza przekazała te wstrząsające doniesienia. - Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności śp. Karola Wojciechowskiego. Polećmy Jego duszę miłosierdziu Bożemu - czytamy w komunikacie.

Zobacz: Pogrzeb rocznej Anusi, która zginęła w pożarze. Rodzice rozpaczali nad białą trumienką [ZDJĘCIA]

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Mężczyzna wpadł do Brdy obok Opery Nova. Dramatyczna akcja ratunkowa

Informacje o śmierci Karola potwierdziła także jego mama, Magdalena. - 6.09.2022 we wtorek, nasz ukochany syn Karol wyprzedził nas w drodze do nieba. Był najlepszym synem, bratem, wnukiem, chłopakiem i przyjacielem. Był po prostu mądrym, radosnym i dobrym człowiekiem. Będzie go nam wszystkim brakować. Prosimy o modlitwę za jego duszę - czytamy we wzruszającym wpisie na Facebooku.

Na razie nie są znane przyczyny śmierci 25-latka. Wiadomo tylko tyle, że Karol odszedł nagle w swoim mieszkaniu w Gdańsku.

Zmarł Karol Wojciechowski, utalentowany e-sportowiec

Serwis cybersport.pl informuje, że Karol Wojciechowski przez lata rywalizował na scenie League of Legends. Sięgnął m.in. po mistrzostwo Polskiej Ligi E-sportowej czy też wicemistrzostwo ESL Mistrzostw Polski i zerowego sezonu Ultraligi.

Ostatnio próbował swoich sił również jako szkoleniowiec występujących w drugiej Ultralidze Internaziomali.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Nasi Partnerzy polecają