Przerażający wypadek

Potężny karambol w Bydgoszczy. Ciężarówka wjechała w dziesięć pojazdów, wielu poszkodowanych

2023-08-07 18:16

Bydgoszcz: Potężny karambol miał miejsce na na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Kamiennej. Z nieustalonych do tej pory przyczyn ciężarówka staranowała dziewięć samochodów osobowych i jeden ciężarowy. Niestety, mamy aż sześciu poszkodowanych i gigantyczne utrudnienia w ruchu!

To nie jest spokojny dzień w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). Potężny karambol miał miejsce przed godziną 16:00 na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Kamiennej. - Pojazd ciężarowy jechał ulicą Kamienną od strony Artyleryjskiej w stronę Sułkowskiego. Z nieznanych dotąd powodów wjechał w samochody stojące w korku - powiedział mł. asp. Krzysztof Bratz z KMP w Bydgoszczy w rozmowie z reporterem Radia ESKA Bydgoszcz. Pojazdami podróżowało łącznie czternaście osób, sześć trafiło do szpitali. Jedną osobę strażacy wydostali z pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Bydgoszcz: Potężny karambol na skrzyżowaniu. Zdjęcia z miejsca wypadku

Na miejscu wypadku pojawiło się aż osiem zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policjanci. Ci ostatni będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności wypadku. Na ten moment nie wiedzą, dlaczego kierowca ciężarowej scani wjechał w dziesięć pojazdów. W okolicach potworzyły się ogromne korki. Do czytelników apelujemy o ostrożność. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia. Za nadesłane zdjęcia dziękujemy naszej czytelniczce.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę